Munkatársaink elérhetősége

Az alábbi táblázatban munkatársaink elektronikus elérhetőségeit olvashatja.

Az email címek általános formátuma: vezeteknev.keresztnev@moravarosi.hu

Az alábbui email címekben  a @ karaktert (kukac) helyettesíti

Ha hiányosságot észlel, vagy hibát talál benne kérem jelezze az alábbi címen:
weiner.andras (kukac) moravarosi.hu

VEZETŐINK
Feketű Béla Igazgató feketu.bela (kukac) moravarosi.hu
Kiss László szakképzési
igazgatóhelyettes
kiss.laszlo (kukac) moravarosi.hu
Krämmer Erika nevelési
igazgatóhelyettes
krammer.erika (kukac) moravarosi.hu
Molnár Tibor szakmai
igazgatóhelyettes
molnar.tibor (kukac) moravarosi.hu
Szabó Gábor általános
igazgatóhelyettes
szabo.gabor (kukac) moravarosi.hu

 

TANÁRAINK, NEVELŐINK
Ambrus Attila ambrus.attila (kukac) moravarosi.hu
Asbóth Norbert asboth.norbert (kukac) moravarosi.hu
Balázs Erzsébet Anikó balazs.erzsebet (kukac) moravarosi.hu
Balázs János balazs.janos (kukac) moravarosi.hu
Bálintné Gál Renáta balintne.renata (kukac) moravarosi.hu
Balog Mihály balog.mihaly (kukac) moravarosi.hu
Balogh Bianka balogh.bianka (kukac) moravarosi.hu
Bánszki Edit banszki.edit (kukac) moravarosi.hu
Baranyi Kostyalik Erzsébet baranyi.erzsebet (kukac) moravarosi.hu
Berecz Zoltán Árpád berecz.zoltan (kukac) moravarosi.hu
Bernáth Zoltán Mihály bernath.zoltan (kukac) moravarosi.hu
Bíró Gábor László biro.gabor (kukac) moravarosi.hu
Bódiné Gárdián Tünde bodine.tunde (kukac) moravarosi.hu
Borbély Szabolcs borbely.szabolcs (kukac) moravarosi.hu
Crainic Mihály crainic.mihaly (kukac) moravarosi.hu
Csillaghné Müller Magdolna csillaghne.magdolna (kukac) moravarosi.hu
Csőke Tamás csoke.tamas (kukac) moravarosi.hu
Dr. Kertainé Hagyó Klára kertaine.klara (kukac) moravarosi.hu
Dr. Siposné Gyarmati Teréz gyarmati.terez (kukac) moravarosi.hu
Dr. Tóthné Farkas Zsuzsanna farkas.zsuzsanna (kukac) moravarosi.hu
Felföldi Katalin felfoldi.katalin (kukac) moravarosi.hu
Fercsák Norbert fercsak.norbert (kukac) moravarosi.hu
Figura Eszter figura.eszter (kukac) moravarosi.hu
Garami István Zoltán garami.istvan (kukac) moravarosi.hu
Geráné Nyári Gabriella nyari.gabriella (kukac) moravarosi.hu
Gyovai-Kádár Zsuzsa gyovaikadar.zsuzsa (kukac) moravarosi.hu
Herczeg Gabriella herczeg.gabriella (kukac) moravarosi.hu
Hoffmann László hoffmann.laszlo (kukac) moravarosi.hu
Horváth-Kormos Zsolt kormos.zsolt (kukac) moravarosi.hu
Horváthné Kántor Gabriella horvathne.gabriella (kukac) moravarosi.hu
Izsó Katalin Magdolna izso.katalin (kukac) moravarosi.hu
Jovanné Császár Edit jovanne.edit (kukac) moravarosi.hu
Kálmánné Gát Klára gat.klara (kukac) moravarosi.hu
Katona Pál katona.pal (kukac) moravarosi.hu
Keszei Edit keszei.edit (kukac) moravarosi.hu
Kispálné Péter Tímea peter.timea (kukac) moravarosi.hu
Kiss Antal kiss.antal (kukac) moravarosi.hu
Kissné Györki Orsolya kissne.orsolya (kukac) moravarosi.hu
Klucsai Barna klucsai.barna (kukac) moravarosi.hu
Komárominé Sipos Katalin sipos.katalin (kukac) moravarosi.hu
Kovács Attila kovacs.attila (kukac) moravarosi.hu
Luczay Orsolya luczay.orsolya (kukac) moravarosi.hu
Magyar Szilvia magyar.szilvia (kukac) moravarosi.hu
Márton Adrienn marton.adrien (kukac) moravarosi.hu
Marton Viktor marton.viktor (kukac) moravarosi.hu
Martonosiné Fejes Katalin Lilla fejes.katalin (kukac) moravarosi.hu
Maszlag Albert maszlag.albert (kukac) moravarosi.hu
Máté Mária mate.maria (kukac) moravarosi.hu
Miskolcziné Szilágyi Andrea miskolczine.andrea (kukac) moravarosi.hu
Neparáczkiné Kiss Beatrix kiss.beatrix (kukac) moravarosi.hu
Ocsenás Eleonóra ocsenas.eleonora (kukac) moravarosi.hu
Pásztor Attila Zsolt pasztor.attila (kukac) moravarosi.hu
Pataki Zoltán pataki.zoltan (kukac) moravarosi.hu
Pintér-Laki Rita laki.rita (kukac) moravarosi.hu
Popovics Zoltán popovics.zoltan (kukac) moravarosi.hu
Rabi Zsolt rabi.zsolt (kukac) moravarosi.hu
Rácz Péter racz.peter (kukac) moravarosi.hu
Radóczi Tibor radoczi.tibor (kukac) moravarosi.hu
Rózsa János rozsa.janos (kukac) moravarosi.hu
Sáróné Erdei Tünde sarone.tunde (kukac) moravarosi.hu
Sebőkné Dobos Zsuzsanna sebokne.zsuzsanna (kukac) moravarosi.hu
Sipos Gábor sipos.gabor (kukac) moravarosi.hu
Siposné Szabó Anikó szabo.aniko (kukac) moravarosi.hu
Siprikóné Petrányi Ildikó petranyi.ildiko (kukac) moravarosi.hu
Soós Ilona Adrienn soos.ilona (kukac) moravarosi.hu
Szabó Rita szabo.rita (kukac) moravarosi.hu
Százné Sőrés Márta sores.marta (kukac) moravarosi.hu
Szentesi Szilvia Vera szentesi.szilvia (kukac) moravarosi.hu
Szűcsné Sipos Andrea sipos.andrea (kukac) moravarosi.hu
Telek János telek.janos (kukac) moravarosi.hu
Tolnai Pál Andor tolnai.pal (kukac) moravarosi.hu
Tompa Valéria tompa.valeria (kukac) moravarosi.hu
Tóth-Kovács Orsolya kovacs.orsolya (kukac) moravarosi.hu
Tóth Péter toth.peter (kukac) moravarosi.hu
Tuzai István András  tuzai.istvan (kukac) moravarosi.hu
Túri Piroska turi.piroska (kukac) moravarosi.hu
Ungi Bence Dávid
Urbán László urban.laszlo (kukac) moravarosi.hu
Urbán Marianna urban.marianna (kukac) moravarosi.hu
Vámos-Poljak Zsoltné vamos.zsoltne (kukac) moravarosi.hu
Varga Tamás varga.tamas (kukac) moravarosi.hu
Venter Erika venter.erika (kukac) moravarosi.hu
Vér László ver.laszlo (kukac) moravarosi.hu
Vetró István vetro.istvan (kukac) moravarosi.hu
Vidákovics István vidakovics.istvan (kukac) moravarosi.hu
Weiner András weiner.andras (kukac) moravarosi.hu

 

OKTATÓI MUNKÁT SEGÍTŐ MUNKATÁRSAINK
Agócs Marianna munkaügyi ügyintéző  agocs.marianna (kukac) moravarosi.hu
Berki Tibor iskolapszichológus berki.tibor (kukac) moravarosi.hu
Berta Edit egyéb ügyintéző berta.edit (kukac) moravarosi.hu
Beznicz Istvánné takarító beznicz.istvanne (kukac) moravarosi.hu
Bihari Ágnes Klára egyéb ügyintéző bihari.agnes (kukac) moravarosi.hu
Bolváry Zsolt Levente karbantartó bolvary.zsolt (kukac) moravarosi.hu
Csaláné Jankó Ilona takarító  csalane.ilona (kukac) moravarosi.hu
Csehó Tamás portás cseho.tamas (kukac) moravarosi.hu
Cserép Zoltán udvaros cserep.zoltan (kukac) moravarosi.hu
Drinóczki Erzsébet takarító drinoczki.erzsebt (kukac) moravarosi.hu
Enying Isván Nándorné takarító enying.nandorne (kukac) moravarosi.hu
Gyuris Károly rendszergazda gyuris.karoly (kukac) moravarosi.hu
Hercegfalvi Adrienn hivatalsegéd hercegfalvi.adrienn (kukac) moravarosi.hu
Horváth Lászlóné takarító horvath.laszlone (kukac) moravarosi.hu
Janik Gáspár portás janik.gaspar (kukac)  (kukac) moravarosi.hu
Judikné Mohai Erika adminisztrátor judikne.erika (kukac) moravarosi.hu
Kis-Bonyárné Fülöp Krisztina adminisztrátor fulop.krisztina (kukac) moravarosi.hu
Kodé Zoltán portás – fűtő kode.zoltan (kukac) moravarosi.hu
Kolompár Mária takarító kolompar.maria (kukac) moravarosi.hu
Kolozsi Anett Tünde takarító laszlo.leticia (kukac) moravarosi.hu
Lázár Zsuzsanna iskolatitkár lazar.zsuzsana (kukac) moravarosi.hu
Medvegy László karbantartó medvegy.laszlo (kukac) moravarosi.hu
Mészárosné Major Ildikó portás meszarosne.ildiko (kukac) moravarosi.hu
Miklós István portás miklos.istvan (kukac) moravarosi.hu
Mikula Sándor portás mikula.sandor (kukac) moravarosi.hu
Móra Attiláné takarító mora.attilane (kukac) moravarosi.hu
Mucsi Györgyné munkaügyi ügyintéző mucsi.gyorgyne (kukac) moravarosi.hu
Pap-Takács László műszaki dolgozó paptakacs.laszlo (kukac) moravarosi.hu
Papp Éva oktatási asszisztens papp.eva (kukac) moravarosi.hu
Papp Ferenc egyéb ügyintéző papp.ferenc (kukac) moravarosi.hu
Pintér Istvánné készletnyilvántatrtó pinter.istvanne (kukac) moravarosi.hu
Poprádiné Cziner Gabriella gazdasági vezető popradine.gabriella (kukac) moravarosi.hu
Slezák Kálmánné portás slezek.kalmanne (kukac) moravarosi.hu
Szakács János műszaki ügyintéző szakacs.janos (kukac) moravarosi.hu
Szél József portás szel.jozsef (kukac) moravarosi.hu
Szögi Ferencné takarító szogi.ferencne (kukac) moravarosi.hu
Takács Imre Attiláné takarító takacs.attilane (kukac) moravarosi.hu
Takács János Istvánné takarító takacs.istvanne (kukac) moravarosi.hu
Tari András gondnok tari.andras (kukac) moravarosi.hu
Teknős József rendszergazda teknos.jozsef (kukac) moravarosi.hu
Temesvári Sándorné takarító temesvari.sandorne (kukac) moravarosi.hu
Vassné Kukula Gabriella egyéb ügyintéző vassne.gabriella (kukac) moravarosi.hu
Vilonya Sándor Ferencné iskolatitkár vilonya.sandorne (kukac) moravarosi.hu
Zakar Edit pénzügyi ügyintéző zakar.edit (kukac) moravarosi.hu