szuloi

Szülői értekezletek időpontjai

A szülői értekezleteket a következő beosztás szerint fogjuk tartani:

2019. szeptember 16-án a kezdő évfolyamok számára,
16:30-tól az aulában hangzik el az iskolánkat bemutató igazgatói tájékoztató,
majd a kijelölt tantermekben folytatódik az értekezlet:

2019. szeptember 16-án 16.30-tól

Osztály Szakma Osztályfőnök Terem
9/A Szépészet (kozmetikus) Asbóth Norbert T205
9/B Szépészet (fodrász) Urbán Marianna T106
9/C Rendészet és közszolgálat; Épületgépészet Klucsai Barna M218
9/1 Hegesztő; Ipari gépész Rózsa János T206
9/2 Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő Martonosiné
Fejes Katalin
M210
9/3 Kőműves; Ipari gumitermék előállító Sáróné Erdei Tünde M207
9/4 Festő, mázoló, tapétázó; Ács Felföldi Katalin M216
9/5 Villanyszerelő; Női szabó Geráné Nyári Gabriella T208
9/6 Asztalos Radóczi Tibor T108
SZH/1 Hídprogram (számítógépes adatrögzítő) Garami István T303
12/1 Nappali érettségi 2 éves Veres Ilona T7

Az “M” jelzésű termek a Móra épületben  a T” jelzésű termek a Tápai épületben találhatók

2019. szeptember 23-án a felsőbb évfolyamok számára,

Osztály Szakma Osztályfőnök Terem
10/B Szépészet (fodrász); Szépészet (kozmetikus) dr. Siposné Gyarmati Terézia T202
10/1 Hegesztő; Épület- és szerkezetlakatos Gyovai-Kádár Zsuzsa M221
10/2 Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő;
Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
Tóth Péter M106
10/3 Kőműves; Burkoló Urbán László M110
10/5 Rendészeti őr;
Festő, mázoló, tapétázó;
Izsó Katalin M107
10/6 Villanyszerelő Crainic Mihály M218
10/7 Asztalos; Ács Maszlag Albert T214
10/8 Ipari gépész; Női szabó Katona Pál T107
11/C Rendészet és közszolgálat; Épületgépészet Venter Erika M210
11/1 Hegesztő Varga Tamás T6
11/2 Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő;
Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
Kissné Györki Orsolya M206
11/3 Ipari gépész; Villanyszerelő Tompa Valéria M207
11/4 Kőműves; Burkoló Százné Sőrés Márta M216
11/5 Festő, mázoló, tapétázó;
Rendészeti őr
dr. Tóthné Farkas Zsuzsanna M109
11/6 Asztalos; Női szabó Csőke Tamás T205
12/B Szépészet; Faipar Szentesi Szilvia T203
12/C Rendészet és közszolgálat; Vegyészet Bánszki Edit M209

 2019.szeptember 24-én, 16 órától

Osztály Szakma Osztályfőnök Terem

11/B

Szépészet (fodrász); Szépészet (kozmetikus) Komárominé Sipos Katalin T212

2019.szeptember 30-án, 16.30-tól

Osztály Szakma Osztályfőnök Terem

10/C

Rendészet és közszolgálat; Épületgépészet Borbély Szabolcs T111

Az “M” jelzésű termek a Móra épületben  a T” jelzésű termek a Tápai épületben találhatók