szuloi

Szülői értekezletek időpontjai

A szülői értekezleteket a következő beosztás szerint fogjuk tartani:

2018. szeptember 24-én a kezdő évfolyamok számára, 

16:30-tól az aulában hangzik el az iskolánkat bemutató igazgatói tájékoztató, majd a kijelölt tantermekben folytatódik az értekezlet:

  • 9/B, 9/C, SZH/1
  • 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8
Osztály Szak Osztályfőnök Terem
9/B Szépészet (fodrász);
Szépészet (kozmetikus)
dr. Siposné Gyarmati Terézia T202
9/C Rendészet és közszolgálat; Épületgépészet Borbély Szabolcs M212
SZH/1 Hídprogram
(számítógépes adatrögzítő)
Asbóth Norbert Klub
9/1 Hegesztő;
Épület- és szerkezetlakatos
Gyovai Kádár Zsuzsa M210
9/2 Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő;
Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
Tóth Péter M209
9/3 Kőműves; Burkoló Urbán László M112
9/4 Festő, mázoló, tapétázó; Ács Szűcsné Sipos Andrea M110
9/5 Rendészeti őr Izsó Katalin M109
9/6 Villanyszerelő Crainic MIhály M214
9/7 Asztalos Maszlag Albert T214
9/8 Ipari gépész; Női szabó Katona Pál M106

Az “M” jelzésű termek a Móra épületben  a T” jelzésű termek a Tápai épületben találhatók

2018. október 1-jén, 2-án a felsőbb szakgimnáziumi évfolyamok számára

16:30-tól, tantermekben külön kiírás szerint:

  • 10/B, 10/C,
  • 11/C,
  • 12/B, 12/C.
Osztály Szak Osztályfőnök Terem
2018 . október 1. 16.30
10/C Rendészet és közszolgálat; Épületgépészet Venter Erika M204
11/C Rendészet és közszolgálat; Épületgépészet Bánszki Edit M209
12/B Szépészet; faipar  Ocsenás Eleonóra T111
12/C Rendészet; Épületgépészet Klucsai Barna M210
2018 . október 2. 16.45
10/B Szépészet (fodrász);
Szépészet (kozmetikus)
Komárominé Sipos Katalin T212

Az “M” jelzésű termek a Móra épületben  a T” jelzésű termek a Tápai épületben találhatók

2018. október 8-án és 9-én a felsőbb szakközépiskolás évfolyamok számára

16:30-tól, tantermekben külön kiírás szerint:

  • 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, SZH/2
  • 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5,  11/B
  • KSZ/12/2
Osztály Szak Osztályfőnök Terem
2018 . október 8. 16.30
10/1 Hegesztő Meszlényi János M206
10/2 Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő; Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő Kissné Györki Orsolya M216
11/3 Kőműves és hidegburkoló; Festő, mázoló, tapétázó Sáróné Erdei Tünde M112
11/5 Ács; Villanyszerelő Martonosiné Fejes Katalin M212
Ksz/12/1 Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő; Villanyszerelő Bódiné Gárdián Tünde M106
10/6 Asztalos; Női szabó Csőke Tamás T214
11/B Szépészet; Faipar Szentesi Szilvia T202
11/2 Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő;
Ipari gumitermék-előállító
Geráné Nyári Gabriella T6
11/4 Asztalos; Kárpitos Radóczi Tibor T107
SZH/2 Hídprogram
(számítógépes adatrögzítő)
Pataki Zoltán T302a
2018 . október 9. 16.30
10/B Hegesztő; Női szabó Rózsa János T206

Az “M” jelzésű termek a Móra épületben  a T” jelzésű termek a Tápai épületben találhatók